Zavřít X :

Knihařství Jihlava - Bedřich Hloch

Znojemská 18, 586 01 Jihlava, tel.: 567 303 494, e-mail: hloch@kniharstvijihlava.cz

Knihařství Jihlava - Bedřich Hloch
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
e-shop
Novinky

PEVNÁ ŠITÁ VAZBA ABSOLVENTSKÝCH PRACÍ-

- v Jihlavě pouze u nás

 LASEROVÉ GRAVÍROVÁNÍ A ŘEZÁNÍ

VÝROBA RAZÍTEK 

Kontakt

Bedřich Hloch - knihařství

Znojemská 18, 586 01 Jihlava

Tel.: 567 303 494
Mobil: 603 164 381

web: www.kniharstvijihlava.cz
e-mail: hloch@kniharstvijihlava.cz

 

Otevírací doba:

pondělí - pátek: 700 - 1600

Gravírování a řezání laserem


Jedná se o velmi kvalitní, přesnou a rychlou technologii značení skla, dřeva, plastu, plexiskla, korku, kůže, papíru, gumy apod.

Možno gravírovat nápis, logo, obrázek ...., řezat potřebné tvary.

Výkonným moderním CO2  laserem můžeme gravírovat a řezat až do velikosti 914 x 610 mm. Díky rotačnímu nástavci jsme schopni gravírovat skleničky, hrnečky, lahve aj.

Pomocí speciální pasty lze značit i kovové předměty.

gravírování do skla - laser naruší povrchovou strukturu skla a požadovanou grafiku zmatní a učiní hrubší. Vhodné pro skleničky, hrnečky, půllitry, lahve, skleněné plakety ...

gravírování do dřeva - výsledek použití technologie laseru závisí na druhu dřeva a jeho povrchové úpravě. Lze použít i překližku, MDF desky, balzu, sololit, korek ...

gravírování do plastů - používáme dvoubarevné plasty, z nichž je první vrstva odgravírována a druhá barva "prosvítá". Výběr jak interiérových tak exteriérových, velmi odolných materiálů. Hodí se na výrobu klíčenek a přívěšků, firemních štítků, informačních systémů a jmenovek na dveře. 

gravírování a řezání kůže a koženky - laser opět naruší a "popálí" kůži. Pogravírovat lze např. diáře, peněženky, kožené pásky, pásky u hodinek, kožené placky a jiné dodané předměty. Řezání různých tvarů.

razítka a razítkové štočky -  razítkové štočky vyrábíme pomocí laserové technologie. Kromě toho nabízíme razítka zhotovená moderní flash technologií. Textová deska se neobarvuje pomocí odděleného polštářku, je již sama napuštěna barvou.

řezání papíru laserem - originální přání, svatební oznámení, PF, vyřezávání loga, výroba krabic a krabiček apod.  

 

Ceník:

Jednotlivé zakázky se mohou časově tolik lišit, že nelze vytvořit univerzální ceník. Svou roli zde hraje čas gravírování ( řezání ), příprava, manipulace, množství.

Pro konkrétní kalkulaci nás kontaktujte na mailu hloch@kniharstvijihlava.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 
přihlásit | registrovat
Nejprodávanější
Knihařství Jihlava - Czech Republic, e-mail: hloch@kniharstvijihlava.cz - Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies